EMEKKÖYÜ COM baltaci ömer
Selam guest, WWW.GSMMAN.COM'a Hoş geldiniz!      Wilkommen auf WWW.GSMMAN.COM!      Welcome to WWW.GSMMAN.COM!
Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions Go to the Main Page

Diyer Sitelerimiz , "www.gsmdunyasi.com" www.kral61fm.com** www.gsmman.com **www.baltacimobil.com** www.bilom61.com**Katkilariyla sizlerleyiz bu adreslerede Bekler Hayırlı İşler Diler........BU FORMDA kesinlikle KAYNASMA VE ESKIYI CANLANDIRMA YERIDIR REKLAM YASAK !!!.

EMEKKÖYÜNUN KURULUM AMACI KÖYÜNDEN UZAKTA OLAN INSANLARIN TEKRAR INSANLARINLA KAYNASMASI.....VE BIRLIK BERABERLIK icinde birseyleri paylasmak kaynasmak.......SITE TASARIM baltaciteam ~~~WEBMASTER~~ÖMER BALTACI~~~

1964 de TRABZON caykara ilcesinden GÖCEN ...VE:: GÜNESIN.ilk DOGDUGU YER OLAN ....VAN OZALP ILCESINE BAGLI EMEKKOYU NE YERLESMISLERDIR.....BIZIM AMACIMIZ BUNU BU KÖYÜ YASATMAK...

WWW.EMEKKÖYÜ.COM TÜM ÜYELERiMiZE HAYIRLI iSLER BOL KAZANÇLAR DiLER

Dostluğun Ve Kardeşliğin Birleştiği Tek Adres İlaç Gibi Radyo~~KRAL61FM~~ ÖMER BALTACI

EMEKKÖYÜ COM baltaci ömer » _TANISMA BÖLÜMÜ_ » www.emekkoyu.com VAN ÖZALP EMEKKÖYÜ yerlesim » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New Thread Post Reply
Go to the bottom of this page www.emekkoyu.com VAN ÖZALP EMEKKÖYÜ yerlesim 21 Votes - Average Rating: 3.2421 Votes - Average Rating: 3.2421 Votes - Average Rating: 3.24
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
ÖMER_BALTACI
Administrator

images/avatars/avatar-5.jpg

Registration Date: 02-13-2007

Rating: 
3 Vote(s) - Average Rating: 9.00

Level: 30 [?]
Experience: 260,924
Next Level: 300,073

39,149 points of experience needed for next level

www.emekkoyu.com VAN ÖZALP EMEKKÖYÜ yerlesim Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

1960 larda heylan yuzunden örnek köy olarak Trabzonun caykara ilcesinden VANIN özalp ilcesi EMEKKOYUNE yerlesdirilmislerdir.

burdaki amac hem dogu bölgesindeki halka örnek olmak hemde halkin gelismesini ve TURKCUMHURIYETI catisi altinta kardeslik bagini gelisdirmek.
ve bunuda fazlasiyla yapmislardir.ve DOSTLUK VE KARDESLIK icinde koskoca 45 sene BEN DAHIL : 1992 ylinda VAN ERCIS ENDUSTRI MESLEK LISESINI KAZANDIM PARASIZ YATILI VE 3 sene ömer baltaci olarak orta hic bir sorun yasamadim.
emekkoyunde
kapile olarak köyde olan
BALTACI
HOLAYSALI
SERAHLI
HAROSLU OLARAK

yasamakdadirlar.

burayi kurmamizdaki AMAC SUAN KOYUNDE UZAK OLAN koyun %70 hakli hep gurbette veya gocunu kaldirmisdir.bir birlerini gormek vede eskileri animsamak. amac gaye budur...
TUM EMEKKOYULULERE BURDAN RICAM resim olur tarin olur katkilari olmasi..

.
YAZAN
webmaster
ÖMER BALTACI
04-18-2007 19:35 ÖMER_BALTACI is offline Send an Email to ÖMER_BALTACI Search for Posts by ÖMER_BALTACI Add ÖMER_BALTACI to your Buddy List
orhan orhan is a male
Newbie

Registration Date: 11-14-2007

Rating: 
4 Vote(s) - Average Rating: 9.50

Level: 14 [?]
Experience: 5,064
Next Level: 5,517

453 points of experience needed for next level

RE: www.emekkoyu.com VAN ÖZALP EMEKKÖYÜ yerlesim Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

ömer önce sana bu siteyi kurdug
un için . sonsuz teşekkür ederim
iyi bir hizmet. ayrica oglum burhanın cenaze görüntülerini yayınladıgin içinde sana teşekkür ederim.
şimdiden başarilar dilerim,,,,,

BURADA HASRETİNİ DUYDUĞUM KÖYLERİMİ BALTACİ HOLAYSA VAN EMEKKÖYÜ BURSA ORHANGAZİ ÖRNEKKÖYÜ NÜ HASRETİMİ TÜRKÜLERE DÖKTÜM OKUYAN HERKESE SAYGILAR DİLİYORUM

ALTMİŞ DÖRT SENESİNDE VANA DOĞRİ YOLLANDUK
MUHACİR GİTTUK DİYE TÖRENLE KARŞİLANDUK

BALTACİ HOLAYSALI ŞERAHLİ HAROSLİSİ
VANDADA DURAMADİ ÇAYKARA SEVDALİSİ

BALTACİLİ KÖYÜNÜN BİR ADİDA KABANDUR
O KÖYDE YAŞİYANLAR HEP AYNİ AKRABADUR.

ÇAYKARA BENİM KAZAM,BALTACİLİDA KÖYÜM
DİNLEYUN ANLATAYIM.VANDADUR ÖBÜR KÖYÜM

HOLAYSADAN ÖZALPA EMEKKÖYE GÖÇ ETTUK
ORADANDA BURSAYA ÖRNEKKÖYE YERLEŞTUK
HAMILO OĞLİ YAŞAR SANA BİRŞEY DİYEYİM
SEN BENİ ELEŞTURDUN BEN ŞİMDİ NE EDEYİM

BALTACİ HOLAYSALİ YOK AYRIMUZ GAYRIMUZ
YANLIŞ ANLADUN BENİ TEK KÖYDÜR HEDEFUMUZ

HOLAYSAYI SEVERUM BALTACİDAN GEÇEMEM
İSTERSEN ANLAŞALUM İKİLUĞİ HİÇ SEVMEM

HAMILO OĞLI YAŞAR BEN SENİ SEVEYURUM
BALTACİ HOLAYSADAN BEN VAZ GEÇEMEYURUM

HOLAYSA VATANUMUZ BALTACİLİ KÖYÜMÜZ
BEN YAZMADUM TARİHİ ÖYLE KONDİ ADUMUZ

KABANDA BALTACİLAR ĞANCADA KODOLILAR
DAHA YAZAMAYURUM KİZAR HOLAYSALILAR

ORHAN BALTACİ
baltacilar turizm seyehat lmt,şti
ZADE TURİZM HAC VE UMRE (A) GURUBU
SEYEHAT ACENTASI

This post has been edited 10 time(s), it was last edited by orhan: 03-12-2008 14:48.

11-16-2007 14:40 orhan is offline Send an Email to orhan Homepage of orhan Search for Posts by orhan Add orhan to your Buddy List View the MSN Profile for orhan
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Post Reply
Rate Thread: 

very bad very bad 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10
 very good very good

EMEKKÖYÜ COM baltaci ömer » _TANISMA BÖLÜMÜ_ » www.emekkoyu.com VAN ÖZALP EMEKKÖYÜ yerlesim

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH